W: Вирівнювання відрізків; Alt-click: Зняти виділенняВирівнювати відрізки лінії за взірцем так, щоб їх довжина зберігалась.Вирівнювати відрізки ліній за взірцем так, щоб кути між з’єднаними лініями зберігались.
Довжина вирівнюваного відрізку можливо зміниіться.

Last hint: Є спосіб, виділити заново будь-що, у разі потреби: використовуйте для цього Alt-Click.


/


AlignWays допоможе вам вирівняти два відрізки лінії. Це буває зручно, коли ви окреслюєте будівлю і бажаєте, щоб її стіни були паралельні до вулиці або дороги.

Деякі поради стануть вам в нагоді:

^Додано режим вирівнювання із збереженням кутів.Вирівняти відрізки лінії<Вирівняти відрізки лінії: Методи#Вирівнювання лінійTПанель керування вирівювання відрізків ліній.Режим вирівнювання ліній.Вирівняти відрізок лініїВирівняти:"повідомлення AlignWayS7AlignWayS: Вирівнювання не можливеПідказки AlignWaysDВирівняти відрізки лінії: Що нового…Вирівнювання призведе до появи точки ''за межами світу''. Вирівнювання не можливе. Точка перетину буде виходити за межі її суміжних точок. Це не підтримуваний сценарій. Зберігати кути/Оглядач не підтримується.yClick: виділити відрізок, який треба вирівняти Alt-click: Зняти виділенняuCtrl-Click: виділити зразковий відрізок лінії; Alt-click: Зняти виділенняCtrl-Click: виділити зразковий відрізок лінії; Click: виділити відрізок, який треба вирівнятиCtrl-click: виділити зразковий відрізок лінії; Click: виділити відрізок, який треба вирівняти&Більше не показуватиПомилк…Я готовий!!Зберігати довжинуРобить пару виділених відрізків лінії паралельними, обертаючи один з них навколо обраного центру.Режим {0}@Параметр "{0}" не повинен бути пустимБудь ласка, виділіть два відрізки, що не мають спільних точок. Або ж встановіть точку оберту на їх спільну точку. Будь ласка, позначте два відрізки, що не мають спільних точок або встановіть вісь на іїх спільну точку. Зразковий відрізок не може бути таким же, як відрізок, положення якого треба впорядкувати. Будь ласка, виберіть інший відрізок для зразка.Відрізок, положення якого треба впорядкувати, не може бути таким же як зразковий відрізок. Будь ласка, оберіть інший відрізок для впорядкування положення.Вирівнювання із збереженням кутів між з’єднаними відрізками не можливе. Оберіть метод вирівнювання ''зберігати довжину'' або ж виділіть інший відрізок. Це як мінімум не точка оберту на кінці відрізку для вирівнювання, що з’єднує більше ніж два відрізки. Вирівнювання із збереженням кутів не можливе. YЦя панель активує режими вирівнювання відрізківІнструмент: {0}@Виникла недокументована проблема. JРізні покращення та виправлення помилок=Ласкаво просимо до
Втулка AlignWayS

…чи як ще він називається
AlignWayS(egments) Plugin…Що нового…